32. Lidový motiv
Autor: Giuseppe Gambarini
(1680 - 1725)
autor též nazýván Gioseffo Gambarini vlevo dole, rytec C. le Vasseur označen vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 37 cm, výška: 49 cm, rámování: 53 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 1d 1h 15m 20s
Vyvolávací cena: 500 Kč