256. Pražský motiv
Autor: František Matoušek
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 83,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:25 SELČ
Zbývá: 2d 3h 0m 13s
Vyvolávací cena: 800 Kč