224. Hnědá pole
Autor: Miloslav Motl
(1937 Brno)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek s razítkem, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 84 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.06.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 2d 6h 6m 26s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč