214. Sezení u okna
Autor: Ulla Arwinge
(1926 - 2003)
Nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 2d 1h 46m 48s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč