154. Keizersgracht Amsterdam
Autor: Richard Reibeling
(1900 - 1976)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 98 cm
Konec dražby: 05.06.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 2d 2h 35m 1s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč