38. Růže
Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1998
Šířka: 25 cm, výška: 9 cm, rámování: 37 x 21,5 cm
Konec dražby: 05.06.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 2d 5h 8m 8s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč