34. Tůňka z Vysočiny
Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: akryl, datace: 2013
Šířka: 60 cm, výška: 32 cm, rámování: 42,5 x 70 cm
Konec dražby: 05.06.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 2d 4h 4m 50s
Vyvolávací cena: 1 700 Kč