257. Špilberk

Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 59,9 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.06.2024 21:25 SELČ

Zbývá: 0d 6h 28m 13s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč