233. Jan z Pernštejna
Autor: Ludvík Vacátko
(1873 Simmering, Rakousko - 1956 Kunvald, Československo)
originálně signováno vpravo dole
Technika: kamenotisk
Šířka: 59 cm, výška: 47,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 0d 3h 16m 0s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč