204. Hory a údolí
Autor: Jiří Borovička
(1949)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: volný karton
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 0d 4h 43m 9s
Vyvolávací cena: 200 Kč