192. Plachetnice
Autor: Ladislav Rada
(1929 Vojovice, Plzeň)
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 9 cm, výška: 9 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 0d 2h 11m 57s
Vyvolávací cena: 200 Kč