114. Wojtus ze Žiwca
Autor: Josef Boháč Heřmanský
(1893 Horní Heřmanice - 1956)
Signováno a datováno vpravo dole, místopisné určení Bílovec
Boháč kreslil za první světové války, kde se účastnil jako voják Rakousko-uherské armády
Technika: kresba, datace: 1915
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 0d 2h 35m 57s
Vyvolávací cena: 700 Kč