49. Zimní nálada
Autor: Antonín Viktorín
(1907 Tišnov - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 0d 5h 52m 26s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč