Nulová linie
Autor: Zdeněk Sýkora
(1920 Louny - 2011 Louny)
vlastnoručně signováno vlevo uprostřed Zdeněk + Lenka
Technika: serigrafie, datace: 2011
Šířka: 21 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč