Zapřažené koně
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš
Šířka: 28 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33,5 x 40,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč