266. Djurgarden
Autor: Frederik Henkelmann
(1903 - 1987)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1943
Šířka: 62 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 76,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč