Šašek a drak
Autor: Milan Schelinger
(1952 Bousov, Chrudimsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč