7. Výhled do kraje
Autor: František Tamchyna
(1867 Dřenice - 1954 Chrudim)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč