112. Pod mrakem
Autor: Stanislav Příhoda
(1936 Humpolec)
na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2001
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: volně
Konec dražby: 22.08.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč