181. Dalekáť cesta má
Autor: Ferdinand Rubeš
(1887 Praha - 1944 Praha)
Signováno a datováno vpravo nahoře, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1940
Šířka: 23 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč