Božská komedie - Peklo: zpěv 32.
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 92/150, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevořez
Šířka: 24 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 56 x 47,5
Konec dražby: 10.07.2023 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč