117. Ze Slatiny
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč