Slunce nad horami
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1938
Šířka: 53 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 49 x 60,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč