2. Fragmenty
Autor: Vladimír Boudník
(1924 Praha - 1968 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1960
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 35,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč