35. Jahody
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč