Žně
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč