240. Pohled na skalnaté pohoří
Autor: Severin Nilson
(1846 Halland, Švédsko - 1918 Stockholm, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 24 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54,5 x 39 cm
Konec dražby: 02.04.2023 16:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč