177. Abstraktní kompozice
Autor: Antonín Kroča
(1947 Dolní Sklenov, Hukvaldy)
Signováno vlevo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 61 cm, rámování: 65 x 37 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč